Partneriai

Jaučiamės atsakingi ne tik už savo darbų, bet ir medžiagų, kurias naudojame, kokybę. Būtent todėl vykdydami darbus naudojame tik tarptautiniu mastu pripažintų gamintojų produktus arba mūsų pačių pagamintus ruošinius.

Partneriai, kuriais pasitikime:

Akmens vata yra atspari ugniai, šio gamintojo produktai yra vieni ilgaamžiškiausių, lenkiantys kitus aplinkos apsaugos, energijos taupymo, CO2 išlakų mažininimo, garso izoliacijos ir priešgaisrinės saugos srityse. ROCKWOOL akmens vatos gaminiai užtikrina išskirtinę turto ir aplinkos apsaugą.

Vienas seniausių izoliacinių medžiagų gamintojų, aprūpinantis techninę ir jūrinę pramonę. PAROC daug dėmesio skiria inovacijoms ir naujoms statybų koncepcijoms, siekia kuo efektyviau sumažinti ne tik pastatų energijos suvartojimą, bet ir pagerinti aplinkos kokybę įvairiuose pastatuose.

Tiekiami plieno lakštai ir konstrukciniai gaminiai, tvirtinimo medžiagos yra aukščiausios kokybės. Įmonė bendradarbiauja su sertifikuotais plieno gamintojais visoje Europoje, atstovauja pasaulyje gerai žinomą gamintoją Areco.

Jau virš 20 metų yra viena didžiausių statybinių medžiagų prekybos įmonių, tiekianti mums pripažintų gamintojų produktus.

Įgijusi įlgametę patirtį rinkoje, aprūpina įmones kokybiškais techninės izoliacijos gaminiais ir kita specializuota produkcija.

Jau dešimtmetį įmonė tiekia aukščiausios kokybės skardos lankstinius, profiliuotus plieninius stogus ir sienų dangas.

Kontaktai

UAB “Sirida"

Adresas: Sąjungos a. 6-16, LT-48358 Kaunas

Įmonės kodas: 134552483

PVM kodas: LT345524811

Sąskaitos numeris: LT217300010107465105

Mobilus: +370 610 05556

El. paštas: info@sirida.lt